Naked Cake

Czy mieliście okazję spotkać się z tortami typu Naked Cake? Naked Cake to niezwykle popularne i modne torty, często zamawiane na eleganckie śluby odbywające się w rustykalnych wnętrzach. Torty robią prawdziwą furorę także na innych przyjęciach takich jak urodziny, chrzciny, czy zaręczyny.

FENOMEN NAKED CAKE

Czym tłumaczy się fenomen i nagłą modę na Naked Cake? Jak wskazuje nazwa, Naked Cake jest „goły”, żadna dodatkowa warstwa kremu ani marcepanu nie przykrywa warstw biszkoptu przeplatanych kremem. Często bywa tak, że już sam wygląd ciasta serwowanego na przyjęciu wprawia nas w olśnienie i jesteśmy w stanie wybaczyć delikatne niedociągnięcia w smaku. W przypadku Naked Cake nie ma jednak mowy o niedociągnięciach. Naked Cake jest mniej słodki od tradycyjnego tortu weselnego i na pewno wzbudzi zachwyt gości, przypadając do gustu co najmniej większości z nich.

ZDOBIENIE

Tort udekorujemy minimalistycznie lub na bogato – najpiękniej prezentują się świeżo ścięte kwiaty, koronka lub motywy leśne połączone z leśnymi owocami. Możliwości jest nieskończenie wiele. Wszystkie wersje prezentują się wspaniale. Jeśli nie lubisz wysokich, błyszczących konstrukcji wystarczy ustawić tort na plastrze grubego drewna. Pięknie!


Naked Cake